Lansu Packaging Co., Ltd Gorąca linia sprzedaży: +8613690709237 E-mail: lisa@lansupackaging.com

Dom ProduktyZablokuj dolną torbę z zaworem

50Kg PP Zawias blokujący dolny worek regulowany za pomocą Micro Perforation QS SGS

Orzecznictwo
dobra jakość Woven Polypropylene Sacks na sprzedaż
dobra jakość Woven Polypropylene Sacks na sprzedaż
Lubimy nasze worki pp od ciebie, dziękuję i dziękuję za opiekę nad pacjentem. nie zrobimy tego jednorazowego zamówienia, a wiele zamówień nadejdzie.

—— Pan Mangah

Thanks for everything. You have been a great company to work with and we will order more bags from you soon. We will order a larger quantity next time

—— Ricky

Witaj Lisa, Dobrze otrzymałeś od ciebie worki pp, Bardzo je lubimy. Używamy ich do pakowania naszych produktów. Poinformuje Cię o wszelkich aktualizacjach.

—— Kowal

Dobra jakość i dobra obsługa. Miło współpracować z tobą.

—— wdzięk

Im Online Czat teraz

50Kg PP Zawias blokujący dolny worek regulowany za pomocą Micro Perforation QS SGS

Chiny 50Kg PP Zawias blokujący dolny worek regulowany za pomocą Micro Perforation QS SGS dostawca
50Kg PP Zawias blokujący dolny worek regulowany za pomocą Micro Perforation QS SGS dostawca 50Kg PP Zawias blokujący dolny worek regulowany za pomocą Micro Perforation QS SGS dostawca 50Kg PP Zawias blokujący dolny worek regulowany za pomocą Micro Perforation QS SGS dostawca 50Kg PP Zawias blokujący dolny worek regulowany za pomocą Micro Perforation QS SGS dostawca

Duży Obraz :  50Kg PP Zawias blokujący dolny worek regulowany za pomocą Micro Perforation QS SGS

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: Guangzhou, China
Nazwa handlowa: OEM
Orzecznictwo: QS , SGS
Model Number: Customized

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1000-10000 bags
Cena: Negotiable
Packaging Details: 100 pcs packed in a bundle, 5 bundles or 10 bundles packed in a bale. or according to buyer's requests.
Delivery Time: 15 days
Payment Terms: L/C, T/T, Western Union
Supply Ability: 100000 Bags Per Day
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Do góry: Z zaworem rozmiar: 25 kg 50 kg
dno: Kwadratowe dno materiał: Tworzywo polipropylenowe
Zalety: Wodoodporne Użytkowania: Cement

Torby z zaworem dennym z PP o masie 50 kg PP Worki z cementu polipropylenowego

Specyfikacja:

  • Styl
Zawór lub otwarte usta
  • Materiał zaworu
Tkaniny PP, folia PE
  • Wygląd
Matowy / połysk
  • Naprawianie łat
Opatentowany proces uszczelniania
  • Przepuszczalność powietrza
Regulowany przez mikroperforację
  • Szerokość
300 mm do 600 mm / Dostosuj na żądanie
  • Dolny
70 mm do 160 mm dla typu zaworu i do 180 mm dla otwartych ust
  • Długość
240 mm do 900 mm / na żądanie
  • Drukowanie w kolorze
Do 9 wydruków w kolorze dostępnych / dostosowanych na żądanie
  • Mikroperforacja
Do 140 M2 / M

Opis

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą worków Block Bottom Bags z Chin, udostępniając różnorodne rozmiary toreb dla naszych klientów na całym świecie. Nasze worki z dnem blokowym są idealne do różnych sektorów, takich jak materiały budowlane, produkty spożywcze, chemiczne, rolnicze itp., A najlepiej do pakowania materiałów betonowych, cementu, chemikaliów, żywicy, polimeru, granulatu, mieszanki PCW, przedmieszek, węgla, rolnictwa i rolnictwa , nawozy, mocznik, minerały, cukier, sól, nasiona, przyprawy, produkty rolne, orzechy nerkowca, daktyle, ledwie, mąka, ryż, kukurydza i wszystkie inne rodzaje zbóż spożywczych. Worki te są przyjazne dla środowiska i dostępne po przystępnej cenie. Produkujemy worki w różnych wykończeniach wewnętrznych i zewnętrznych, które są odporne na działanie powietrza i wilgoci oraz nadają się do recyklingu.

Łatwy transport

Dzięki doskonałemu prostokątnemu kształtowi worki Block Bottom doskonale pasują do paletyzacji lub bezpośrednio w ciężarówce. Więc jego transport staje się bardzo łatwy.

Brak wycieku

Block Bottom Sacks są perforowane za pomocą gwiazdowego systemu mikro perforacji, który pozwala wydostać się z powietrza, trzymając cement lub inny materiał, nie dopuszczając do przesiąkania. Cement nawet nie wychodzi z worków podczas transportu lub podczas załadunku / rozładunku.

Więcej wartości rynkowej dzięki większej powierzchni do drukowania

Po napełnieniu blokowe worki dolne przybierają kształt pudełka, dzięki czemu oferują więcej powierzchni nadruku na worku poprzez górne i dolne płaskie, które można odczytać z boków, gdy worki są ułożone. Zwiększa to widoczność dla klientów i zwiększa wizerunek marki oraz lepszą wartość rynkową.

Odporny na wodę i wilgoć


Wysoka wilgotność i nieostrożne obchodzenie się są łatwo tolerowane przez worki Block Bottom Sacks. Przybywają więc bez złamanych worków w magazynie klienta, co zapewnia najwyższą satysfakcję klienta. Worek zachowuje pełną wytrzymałość w każdych warunkach wilgotnościowych - nawet gdy leży na wilgotnym podłożu lub narażony na deszcz i wysoką wilgotność. W niektórych zastosowaniach, gdzie jest to wymagane, worek jest wytwarzany z mikroperforacjami, aby nadać mu niezbędną przepuszczalność powietrza.

Ręczne lub automatyczne napełnianie - układanie i napełnianie worków

Worki Block Bottom Sacks są przeznaczone zarówno do ręcznego, jak i automatycznego umieszczania i napełniania maszyn. W razie potrzeby właściwości worka można dostosować do specjalnych specyfikacji. Zawór można również produkować tak, aby był odpowiedni do automatycznego zamykania zaworu po napełnieniu.

Przyjazny dla środowiska

Worki Bottom Bottom nadają się w pełni do recyklingu, można je ponownie wykorzystać jako worki lub poddać recyklingowi w celu wytworzenia innych produktów lub wykorzystać jako paliwo w cementowni. Ma przyspawane końce i nigdy nie używa się toksycznego kleju. Ma wysoką wytrzymałość, powoduje mniejsze pęknięcia lub mniej rozlania, dzięki czemu unika się zanieczyszczeń. Worki Block Bottom Sack są wymagane w niskiej wadze w porównaniu z innymi workami, dzięki czemu możemy oszczędzać surowiec.

Oszczędzaj produkt i pieniądze


Block Bottom Bags mają niską awaryjność i pęknięcia. Jest to ważny czynnik ekonomiczny i duża korzyść dla środowiska.

Szczegóły kontaktu
Lansu Packaging Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms Lisa Zhang

Tel: +8613690709237

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)