Lansu Packaging Co., Ltd Gorąca linia sprzedaży: +8613690709237 E-mail: lisa@lansupackaging.com

Dom ProduktyZablokuj dolną torbę z zaworem

Torebka z klapką dolną PP o wielkości 25 kg, laminowane torby z polipropylenu

Orzecznictwo
dobra jakość Woven Polypropylene Sacks na sprzedaż
dobra jakość Woven Polypropylene Sacks na sprzedaż
Lubimy nasze worki pp od ciebie, dziękuję i dziękuję za opiekę nad pacjentem. nie zrobimy tego jednorazowego zamówienia, a wiele zamówień nadejdzie.

—— Pan Mangah

Thanks for everything. You have been a great company to work with and we will order more bags from you soon. We will order a larger quantity next time

—— Ricky

Witaj Lisa, Dobrze otrzymałeś od ciebie worki pp, Bardzo je lubimy. Używamy ich do pakowania naszych produktów. Poinformuje Cię o wszelkich aktualizacjach.

—— Kowal

Dobra jakość i dobra obsługa. Miło współpracować z tobą.

—— wdzięk

Im Online Czat teraz

Torebka z klapką dolną PP o wielkości 25 kg, laminowane torby z polipropylenu

Chiny Torebka z klapką dolną PP o wielkości 25 kg, laminowane torby z polipropylenu dostawca
Torebka z klapką dolną PP o wielkości 25 kg, laminowane torby z polipropylenu dostawca Torebka z klapką dolną PP o wielkości 25 kg, laminowane torby z polipropylenu dostawca Torebka z klapką dolną PP o wielkości 25 kg, laminowane torby z polipropylenu dostawca Torebka z klapką dolną PP o wielkości 25 kg, laminowane torby z polipropylenu dostawca

Duży Obraz :  Torebka z klapką dolną PP o wielkości 25 kg, laminowane torby z polipropylenu

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: Guangzhou, China
Nazwa handlowa: OEM
Orzecznictwo: QS , SGS
Model Number: Customized

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1000-10000 bags
Cena: Negotiable
Packaging Details: 100 pcs packed in a bundle, 5 bundles or 10 bundles packed in a bale. or according to buyer's requests.
Delivery Time: 15 days
Payment Terms: L/C, T/T, Western Union
Supply Ability: 100000 Bags Per Day
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Krótkie imię: Torba Pp rozmiar: 50 * 60 * 15 cm
Obróbka powierzchni: Płytkowy materiał: PP
Zalety: Z zaworem Użytkowania: Cement

Laminowany polipropylenowy worek z blokiem dolnym worek do cementu 25 kg

Specyfikacja:

 • Styl
Zawór lub otwarte usta
 • Materiał zaworu
Tkaniny PP, folia PE
 • Wygląd
Matowy / połysk
 • Naprawianie łat
Opatentowany proces uszczelniania
 • Przepuszczalność powietrza
Regulowany przez mikroperforację
 • Szerokość
300 mm do 600 mm / Dostosuj na żądanie
 • Dolny
70 mm do 160 mm dla typu zaworu i do 180 mm dla otwartych ust
 • Długość
240 mm do 900 mm / na żądanie
 • Drukowanie w kolorze
Do 9 wydruków w kolorze dostępnych / dostosowanych na żądanie
 • Mikroperforacja
Do 140 M2 / M

Opis

Lansu Packaging Co., Ltd producent Torba z zaworem dennym znanym jako Ad * star Torby opatentowany na całym świecie przez Starlinger & Co. Torba ta jest wykonana z powlekanej lub laminowanej folii polipropylenowej BOPP bez klejów. Worek może być produkowany w postaci worka dolnego z zaworem lub z otwartymi ustami w jednym lub dwóch warstwach, z nadrukiem fleksograficznym lub wielokolorowym drukiem wklęsłym. Przewyższa wszystkie porównywalne produkty pod względem odporności na pękanie, jest wszechstronny, a także przyjazny dla środowiska i ekonomiczny.

Kształt Blok dolny - Kształt cegły Materiał Powlekany tkany PP Tkanina Width 2,5 mm - 5 mm Tkanina Waga50 GSM - 80 Powłoka GSM Waga17 GSM - 25 GSMWidth300 mm - 600 mm Długość 430 mm - 910 mm Szerokość dolna 80 mm - 180 mm Kolor Zgodnie z wymaganiami klienta Typ zaworu lub Otwarte usta Drukowanie Fleksodruk lub Rotograwiura Drukowanie Zawór Materiał PP Łączenie łat Proces uszczelniania gorącym powietrzem i ciśnieniem Przepuszczalność powietrza Zgodnie z wymaganiami klienta

Wyższa siła

Siła bloku Block Bottom Sack jest jego najważniejszą cechą. Block Bottom Sacks to najsilniejsze worki w porównaniu z innymi workami przemysłowymi. Tkanina polipropylenowa z rozciągniętymi taśmami sprawia, że ​​worki Block Bottom Sacks są odporne na upuszczanie, prasowanie i zginanie. Block Bottom Sacks są odporne na małe gwoździe i haczyki, co daje im przewagę nad innymi workami przemysłowymi. Na całym świecie cement, nawozy i inne gałęzie przemysłu zaobserwowały zerowy wskaźnik pęknięć, wykonując wszystkie etapy, napełnianie, przechowywanie, załadunek i transport.

Maksymalna ochrona

Block Bottom Sacks utrzymują towary w stanie nienaruszonym, dopóki nie zostaną dostarczone do klienta. Wszystko to osiąga się dzięki zastosowaniu tkaniny o wysokiej wytrzymałości z polipropylenu pokrytej warstwą laminatu.

Zmniejsz przestrzeń dzięki wyższemu układaniu
Dzięki perfekcyjnemu prostokątnemu kształtowi worki Block Bottom Sack mogą być układane w stosy w sposób wydajny. Dzięki wysokiej wytrzymałości może być stosowany zarówno w ładowarkach ręcznych, jak i automatycznych. Worek Block Bottom idealnie pasuje do paletyzującego lub załadunkowego sprzętu do załadunku ręcznego lub w pełni automatycznego, ponieważ ma taki sam rozmiar jak inne worki wykonane z różnych materiałów. Wypełnione worki wymagają minimum miejsca do przechowywania, a ich wysoka wytrzymałość pozwala na wysokie ułożenie.

Dlaczego wolimy nasze torby tkane PP?

 • Przyjazny dla środowiska
 • Najwyższa jakość
 • Wysoka wytrzymałość
 • Odporny na zużycie
 • Ekonomiczne ceny

Szczegóły kontaktu
Lansu Packaging Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms Lisa Zhang

Tel: +8613690709237

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)