Lansu Packaging Co., Ltd Gorąca linia sprzedaży: +8613690709237 E-mail: lisa@lansupackaging.com

Dom

Lansu Packaging Co.,Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Woven Polypropylene Sacks na sprzedaż
dobra jakość Woven Polypropylene Sacks na sprzedaż
Lubimy nasze worki pp od ciebie, dziękuję i dziękuję za opiekę nad pacjentem. nie zrobimy tego jednorazowego zamówienia, a wiele zamówień nadejdzie.

—— Pan Mangah

Thanks for everything. You have been a great company to work with and we will order more bags from you soon. We will order a larger quantity next time

—— Ricky

Witaj Lisa, Dobrze otrzymałeś od ciebie worki pp, Bardzo je lubimy. Używamy ich do pakowania naszych produktów. Poinformuje Cię o wszelkich aktualizacjach.

—— Kowal

Dobra jakość i dobra obsługa. Miło współpracować z tobą.

—— wdzięk

Im Online Czat teraz

Lansu Packaging Co.,Ltd

1 2 3 4
Lansu Packaging Co.,Ltd Lansu Packaging Co.,Ltd Lansu Packaging Co.,Ltd Lansu Packaging Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : LS
Ilość pracowników : 300~350
Coroczne wyprzedaże : 10000000-50000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 80% - 90%
Witamy w Lansu Packaging. Twoje źródło niezliczonych rozwiązań w zakresie opakowań do pakowania! Nasze wysokiej jakości opakowanie produktu dostępne jest w magazynie. Nasza szeroka gama rozmiarów (od 100 g do 50 kg) ułatwia znalezienie odpowiedniego opakowania dla danego produktu. Różne wybory materiałowe dają szeroki wachlarz cech bariery i cen. Mamy również możliwość niestandardowego drukowania, laminowania i rozmiaru paczki do twoich dokładnych specyfikacji.
Niezależnie od tego, czy szukasz worki tkane z polipropylenu, worki plecione PP, worki Bopp, worki Wpp, opakowania elastyczne, torby na kawę, torby na karmę dla zwierząt domowych, przekąski, torby na żywność czy torby do pakowania produktów innych niż spożywcze. Lansu Packaging ma odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb. Druk wklęsłodrukowy wysokiej jakości jest stosowany we wszystkich naszych drukowanych projektach, zapewniając żywe kolory i szczegółowe projekty są odtwarzane fachowo.
Nasz przyjazny i kompetentny personel sprzedaży jest zawsze tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązanie do pakowania.


Skontaktuj się z Lisa Zhang (Sales manager - lisa@lansupackaging.com). Whatsapp: +8613690709237.

NASZA WARTOŚĆ W WERSJI JEST (Jakość jest naszą kulturą).

(3 fabryki - 300 pracowników - ponad 1000 klientów - bogate doświadczenie).

90% naszego sprzętu produkcyjnego jest importowane z Niemiec, aby zaoferować naszym klientom najlepszą przewagę konkurencyjną. Mieliśmy zaszczyt służyć wielu słynnym firmom na całym świecie.

WITAMY, ABY BYĆ JEDNYM Z NAJLEPSZYCH KLIENTÓW "VIP".

WIERZYMY, ŻE "JAKOŚĆ JEST DUSZĄ PRZEDSIĘBIORSTWA".

WITAMY W KONTAKCIE Z NAMI.

Skontaktuj się z Lisa Zhang (Sales manager - lisa@lansupackaging.com). Whatsapp: 008613690709237.


Ponadto, w pewnym stopniu, szukasz również firmy, która naprawdę chce stworzyć rzeczywiste połączenie z Tobą. Przypuszczamy, że utrzymujemy, oferując opakowania eminence dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z pakowaniem i to jest celem firmy Lansu. Masz potrzebę i jesteśmy tutaj, aby zaoferować Ci skuteczne rozwiązanie. Jeśli zdecydujesz się pójść z firmą Lansu, pamiętaj, że będziesz blisko współpracować z nami, aby stworzyć rozwiązanie do pakowania i że będziemy stewardem Twojej marki, dlatego ważne jest, aby mieć całkowitą pewność siebie. Posiadamy bogate doświadczenie, wiedzę, zaplecze i zaangażowanie w jakość i jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Szczegóły kontaktu
Lansu Packaging Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Lisa Zhang

Tel: 86--13690709237

Faks: 86-20-82948696

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)